دفتر فرهنگی-اجتماعی و ارتباطات مردمی شرکت عمران شهر جدید پرند افتتاح شد

به مناسبت هفته دولت و همزمان با افتتاح 2865 واحد مسکونی مهر در پرند، دفتر فرهنگی-اجتماعی و ارتباطات مردمی شرکت عمران شهر جدید پرند با حضور محمود میریان و روانفر اعضاء هیات مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهر های جدید، پاشاکی امام‌جمعه پرند، صابری معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری و سید علی اکبر طاهری مدیر عامل شرکت عمران پرند، در فاز ۳ افتتاح شد.   

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند؛  طاهری در حاشیه افتتاح این دفتر گفت: هدف اصلی دفتر فرهنگی-اجتماعی و ارتباطات مردمی شرکت عمران پرند، ایجاد ارتباط مناسب و مستمر با مردم و همچنین فراهم نمودن فرصتی جهت ارتقاء بستر های فرهنگی و اجتماعی و آموزشهای کارآفرینی در این شهر است.
 مدیر عامل شرکت عمران در ادامه افزود: شهر پرند یک شهر جدید و تازه تاسیس بوده و بسیاری از شهروندان آن به خصوص در بخش مسکن مهر به تازگی در این شهر ساکن شده اند.   
طاهری با اشاره به اینکه احساس تعلق خاطر در شهر های جدید یکی از دغدغه های مهم بشمار می رود، تصریح کرد: پرند شهری مهاجر پذیر است و شهروندان آن از اقوام و قومیت های مختلف سراسر کشور هستند لذا باید برای ایجاد احساس تعلق خاطر در بین شهروندان، برنامه ریزی های لازم را داشته باشیم.

وی همچنین هویت بخشی به شهر جدید پرند را از اولویت های شرکت عمران پرند دانست و اظهار داشت: برگزاری کلاس های آموزشی، کارآفرینی و ارائه خدمات فرهنگی و اجتماعی با ارائه طرح و برنامه زمانبندی جهت شهروندان پرند از اهداف این دفتر به شمار می رود.

طاهری خاطر نشان کرد: دفتر فرهنگی-اجتماعی شرکت عمران، دفتر ارتباطات مردمی این شرکت با مردم به شمار می آید که تحت مدیریت روابط عمومی شرکت عمران فعالیت خواهد کرد.

 میریان عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی نیز این اقدام شرکت عمران را ستود و بیان داشت: فعالیت های اجتماع محور نیاز اصلی شهر های جدید است.