نامگذاری یک باب مدرسه در پرند به نام شهید حججی

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: تا یک ماه آینده به پاس فداکاری شهید مدافع حرم "محسن حججی" یک باب مدرسه را در شهر جدید پرند به نام این شهید بزرگوار افتتاح می‌کنیم.  مدیرعامل شرکت عمران پرند با اشاره به فداکاری شهدای جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم گفت: نام شهدای مدافع حرم با غیرت و فداکاری عجین شده، بنابراین لازم است دانش‌آموزان با جانفشانی این عزیزان آشنا شوند. در این خصوص تا کمتر از یک ماه آینده مدرسه‌ای به نام شهید محسن حججی افتتاح خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند، سید علی‌اکبر طاهری اظهار کرد: در راستای هویت‌بخشی به شهرهای جدید، در هفته دولت دفتر فرهنگی ـ اجتماعی و ارتباطات مردمی را در فاز سه  افتتاح کردیم و  آماده همکاری با فعالان حوزه های اجتماعی - فرهنگی، خانواده  و کسب و کار واجد شرایط  در راستای هویت بخشی و کاهش آسیبهای اجتماعی و همچنین ارتقاء دانش اجتماعی شهروندان هستیم و هم‌چنین قصد داریم تا قهرمانان ورزشی را تشویق به سکونت یا سرمایه‌گذاری در شهر جدید پرند کنیم. به طور مثال کیانوش رستمی قهرمان وزنه‌برداری در پرند زمین خریداری کرده است و به تدریج قصد داریم برای قهرمانان ورزشی جاذبه سکونتی ایجاد کنیم.

طاهری همچنین افزود: انجام فعالیت‌های فرهنگی ـ اجتماعی با همکاری شهرداری پرند نیز در دستور کار می باشد و محوریت را بر روی هیات های مذهبی و مساجد گذاشته‌ایم. هیات ها می‌توانند زمینه آشنایی ساکنان با یکدیگر را فراهم و در بین خودشان افراد معتمد را برای انجام کارهای مرتبط با محل سکونت خود انتخاب کنند.