مدیر عامل شرکت عمران پرند از روند پیشرفت فیزیکی بوستان بزرگ مشاهیر بازدید کرد

مدیر عامل شرکت عمران پرند به همراه عضو هیات مدیره شرکت با حضور در محل اجرای پروژه بوستان مشاهیر از نزدیک در جریان روند فعالیت عمرانی و میزان پیشرفت فیزیکی این بوستان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند؛ سید علی اکبر طاهری ضمن بررسی اقدامات صورت گرفته در این پروژه، از مراحل احداث پل ارتباطی بین دو بخش شمالی و جنوبی بوستان مشاهیر بازدید کرد.

مراحل ساخت پل شیخ بهایی بر روی بلوار جمهوری (چهاربانده) آغاز شده و در مرحله شمع کوبی قرار دارد.

 این پل منحصر به فرد با عرض مفید ۳/۵ متر، طول مجموع رمپ ۲۳۰ متر، طول عرشه ۸۰ متر، ارتفاع تاج قوس ۱۴ متر و ارتفاع عرشه از آسفالت ۷ متر  در دست ساخت قرار دارد.

جنس پل ترکیبی از فولاد، چدن، آلومینیوم، شیشه، چوب، کامپوزیت، پلی کربنات و ... است که بصورت پیش ساخته با اتصالات پیچی نصب خواهد شد.

طراحی چشم انداز های مناسب، ارتباط بین بخش شمالی و جنوبی بوستان مشاهیر، نور پردازی ویژه، حذف پله و قابلیت استفاده اقشار مختلف، تامین دسترسی عرضی پیاده بر روی بلوار جمهوری، ایجاد پیوستگی در کل بوستان و ... بخشی از اهداف ساخت این پل است.

بوستان بزرگ مشاهیر پرند با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان در بین فازهای ۳ و ۴ قرار دارد و با پیشرفت 40% ، از پروژه های شاخص شهرهای جدید کشور به شمار می رود.

https://t.me/parand_people_communication