دیدار مدیر عامل شرکت عمران با شهردار پرند

مدیر عامل شرکت عمران پرند با حضور در دفتر شهردار پرند با وی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند؛ سید علی اکبر طاهری مدیر عامل شرکت عمران با حضور در دفتر سید کاظم آشتیانی ضمن تبریک انتخاب وی به عنوان شهردار پرند در خصوص مسائل شهر پرند دیدار و گفتگو کرد.

طاهری ضمن ابراز خرسندی از انتخاب شهردار باتجربه برای شهر پرند، گفت: تجربه آقای آشتیانی می تواند کمک بزرگی به شهر پرند باشد و شرکت عمران آمادگی کامل دارد تا در چهارچوب قوانین و مقررات همکاری لازم را با شهردار محترم پرند داشته باشد‌.

مدیر عامل شرکت عمران پرند ضمن تشریح اقدامات در دست انجام و همچنین کمبودها و مشکلات پرند، تصریح کرد: شهر پرند، شهر جدید و جوانی است و مردم این شهر با مشکلات و کمبودهایی دست به گریبان هستند و ما تمام توان خود را در راستای کاهش مشکلات به کار گرفته ایم.

طاهری در ادامه عنوان داشت: مترو پرند در سال ۹۲ به شهرداری تهران واگذار شد و شرکت عمران در همان زمان ۳۶ میلیارد تومان جهت ریل گذاری، ساخت پل، رفع معارض و ... هزینه کرده در حال حاضر هم آماده همکاری با شهرداری تهران برای تکمیل مترو است.

وی ادامه داد: دکتر نوروزی نماینده محترم مجلس هم به دنبال جذب منابع مالی و ردیف بودجه برای تکمیل متروی پرند است که جای تقدیر دارد.

مدیر عامل شرکت عمران پرند با بیان اینکه زلزله اخیر زنگ خطری برای مسئولان پرند است، اظهار داشت: شناسایی گسل های پرند و ایمن سازی ساختمان ها در دستور شرکت عمران قرار دارد.

طاهری در خصوص آتشنشانی پرند، بیان داشت: بیش از ۳۶۰ ساختمان بلندمرتبه در پرند داریم اما متاسفانه آتش نشانی پرند از امکانات مطلوبی برخوردار نیست. شرکت عمران آماده است زمین  لازم را برای احداث ایستگاه آتش نشانی اختصاص دهد و برای ساخت نیز وارد عمل شود و امیدواریم شهرداری نیز گام های مثبتی در این خصوص بردارد.

وی با اشاره به ساخت بوستان مشاهیر در دره رود فاز ۳ و ۴ ، اظهار داشت: این بوستان با مساحت ۳۲ هکتار و اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان یکی از مراکز تفریحی کم نظیر در جنوب و جنوب غربی استان تهران است که پس از ساخت، تحویل شهرداری داده خواهد شد.

مدیر عامل شرکت عمران پرند در ادامه ضمن تاکید بر آمادگی این شرکت برای همکاری با شهرداری، تصریح کرد: ما همواره حسن نیت خود را نشان داده ایم و آماده تحویل شهر بر اساس قوانین و مقررات هستیم.

طاهری در پایان این دیدار ضمن آرزوی موفقیت و توفیق برای شهردار جدید پرند از وی برای بازدید از فاز های ۳ تا ۶ دعوت کرد‌.

در ادامه این جلسه آشتیانی شهردار پرند ضمن خوش آمدگویی و تشکر از مدیر عامل شرکت عمران پرند، گفت: مبنای کار بنده همواره بر اساس تعامل، همکاری و همدلی بوده و بر این باور هستم که با تنش و ایجاد زاویه هیچ کاری از پیش نمی رود.

آشتیانی در ادامه تصریح کرد: ما روی کمک شرکت عمران پرند حساب می کنیم و خوشحالیم که مهندس طاهری نیز با روحیه تعامل و همکاری به دنبال خدمت رسانی و رفع مشکلات مردم است.

https://t.me/parand_people_communication