همایش بزرگ بسط گفتمان اجتماعی در شهر جدید پرند برگزار شد

همایش بزرگ "بسط گفتمان اجتماعی" با رویکرد نگاهی نو به زندگی اجتماعی شهر جدید پرند با حضور خانم دکتر داود پور عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی شهر های جدید، مدیر عامل شرکت عمران پرند و سایر مسئولان در شهر پرند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند؛ در ابتدای این همایش سید علی اکبر طاهری مدیر عامل شرکت عمران ضمن خیر مقدم به مدعوین بر هویت بخشی به شهر جدید پرند تاکید کرد و گفت: نگاه به مسایل اجتماعی در شهر های جدید یکی از ضرورت های مهم به شمار می رود که شرکت عمران پرند با بهره گیری از اساتید مجرب و کارشناسان خبره در جهت تقویت هویت بخشی و همچنین شناسایی آسیب های اجتماعی گام های مثبتی برداشته است.

در ادامه این همایش خانم دکتر داود پور عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی شهر های جدید در سخنانی ضمن تاکید بر اهمیت آموزش شهروندی، اظهار داشت: شهروندان باید فعال و مطالبه گر باشند، اما فقط مطالبه گری کفایت نمی کند و شهروند فعال باید در توسعه شهر نقش  داشته باشند.

داودپور ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع شهروندان پرند، تصریح کرد: پرند ظرفیت های انسانی و اجتماعی مناسب و گسترده ای دارد که می تواند در پیشرفت این شهر نقش موثری داشته باشد.

در ادامه این همایش با شکوه از ۶۰ تن نخبگان اجتماعی، فرهنگی، علمی و ورزشی شهر پرند تقدیر به عمل آمد و از طرف مدیرعامل شرکت عمران پرند یک سفر زیارتی به خانم بابابیی که حافظ کل قران و روشندل بودند اهداء شد.

در این همایش که به همت شرکت پویش اینده افق تهران (مشاور اجتماعی شرکت عمران پرند) برگزاد شد، حجت الاسلام تقوی معاون فرهنگی دانشگاه آزاد واحد پرند، اعضای شورا شهر، رئیس اداره ارشاد و جمع دیگری از مسئولان حضور داشتند.

https://t.me/parand_people_communication