بازدید سید علی اکبر طاهری مدیر عامل شرکت عمران از حوزه مسکن مهر

عصر دیروز سید علی اکبر طاهری مدیرعامل شرکت عمران پرند از عملیات مرتبط با برف روبی و بازگشایی معابر انجام گرفته در شهر بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند بارش برف زیبای زمستانی عصر شنبه در این شهر شادی را برای مردم به ارمغان آورد و یاد زمستان را برای آنها زنده کرد.

همکاران فنی و مهندسی شرکت در کنار خدمات شهری از همان ساعات اولیه با جدیت وارد عمل شده و با نمک و شن پاشی در تسهیل عبور و مرور کمک کردند ولی شدت و زمان این بارندگی باعث مسدود شدن معابر ورودی شهر و خیابانهای اصلی گردید که طی سه شبانه روز فعالیت مستمر کلیه معابر باز و عبور و مرور شهروندان تسهیل گردید.

با درخواست شهرداری و بدستور طاهری مدیرعامل شرکت عمران پرند، همکاران در فازهای صفر تا دو نیز به کمک شهرداری آمده و به شهروندان ارائه خدمت نمدند و در همین راستا و با رایزنی آدم نژاد مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی با طاهری مدیرعامل شرکت عمران، همکاران فنی و مهندسی شرکت در بازگشایی اتوبان فرودگاه نیز نقش بسزایی داشتند

طاهری عصر دیروز طی بازدید از کل سطح شهر و ورودی های اصلی از آخرین وضعیت شهر بازدید و در محل هایی که هنوز مردم با مشکل مواجه بودند به تناسب نیاز دستورات لازم را صادر فرمودند.

یادآور می گردد طی روزهای گذشته رییس پلیس راهور پرند، شهردار، امام جمعه شهر پرند، اعضای شورای اسلامی شهر طی انجام مصاحبه و ارسال پیام از مدیرعامل شرکت عمران و عملکرد شرکت تقدیر نمودند