افتتاح ۱۶۴۶ واحد مسکن مهر و چندین پروژه عمرانی در شهر پرند با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی

همزمان با سی و نهمین سالگروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ۱۶۴۶ واحد مسکن مهر در شهر جدید پرند صبح یکشنبه ۲۱ بهمن با حضور مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر، افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند؛ در این مراسم علاوه بر افتتاح ۱۶۴۶ واحد مسکن مهر، بوستان باران و مدرسه شهید حججی در فاز ۴ و لاین شمالی بلوار انقلاب اسلامی در فاز ۳ افتتاح گردید.

مهرآبادی معاون قائم مقام وزیر در امور مسکن مهر در بدو ورود به شهر جدید پرند، به همراه مسئولان شهرستان رباط کریم با حضور در مزار شهدای گمنام پرند به مقام شامخ شهداء ادای احترام نموده و با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند.

در این مراسم، ۵۹۴ واحد مسکونی مهر در پروژه صدرا نور یک، ۹۶ واحد در صدرا نور ۴، ۲۸۸ واحد در صدرانور۳(هسا سابق)، ۶۰ واحد در پروژه تک ایستا و ۶۰۸ واحد در پروژه سابیر بین الملل افتتاح شد.

بوستان باران با مساحت ۴۸۰۰ متر مربع در شمال فاز ۴ از دیگر پروژه های افتتاح شده شهر جدید پرند در سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بود.

در نهمین روز از ایام الله دهه فجر، مدرسه ۹ کلاسه شهید حججی در جنوب فاز ۴ و بهره برداری از لاین شمالی بلوار انقلاب اسلامی در فاز ۳ به مساحت ۱۵۰۰۰ متر مربع نیز با حضور قائم قائم وزیر راه و شهرسازی و سایر مسئولان شهرستان رباط کریم و شهر پرند افتتاح گردید.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی به همراه مسئولان شهرستان با حضور در منزل شهید قنبرلو با خانواده این شهید بزرگوار، دیدار و گفتگو کرد.

مهرآبادی در جریان افتتاح واحدهای مسکن مهر پرند، اظهار داشت: تاکنون پرونده مسکن مهر در ۱۰ شهر بسته شده است و امیدواریم تا با همکاری و هماهنگی همه دستگاه های دولتی و بانک ها، پرونده مسکن مهر پرند نیز به زودی بسته شود.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر، عنوان داشت: کارگروهی در ریاست جمهوری برای تکمیل مسکن مهر تشکیل شده است و بخش عمده ای از واحدها به زودی تکمیل و تحویل متقاضیان می شود.

وی اضافه کرد: مشکلاتی برای متقاضیان پروژه هسا در شهر پرند وجود داشت که با تغییرات به وجود آمده، این مشکلات برطرف شده است.

یادآور می گردد که در آئین افتتاح پروژه های مسکن مهر پرند، مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر، رحیمی عضو هیات مدیره شهرهای جدید کشور، حجت الاسلام نوروزی نماینده شهرستان های رباط کریم و بهارستان، سید مهدی ساداتی فرماندار رباط کریم، حجت الاسلام پاشاکی امام جمعه پرند، طاهری مدیر عامل شرکت عمران پرند، شهردار و اعضای شورای شهر و سایر مسئولان شهرستان و شهر پرند حضور داشتند.