جانمایی ۶۲ هزار متر مربع زمین ورزشی در سایت مسکن مهر پرند

مدیر عامل شرکت عمران پرند از جانمایی ۶۲ هزار متر مربع زمین در فاز های ۵ و ۶ شهر پرند جهت احداث مجموعه های ورزشی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند؛ محسن وطن خواهی با اعلام این خبر، گفت: پیرو مصوبات اولین سفر استاندار محترم تهران جناب مهندس مقیمی در اسفند سال گذشته به شهر پرند، شرکت عمران شهر جدید پرند اقدام به جانمایی ۴ قطعه زمین ورزشی جمعا به مساحت ۶۲ هزار متر مربع جهت احداث یک ورزشگاه ۵۰۰۰ نفری و همچنین سه مجموعه وزرشی دیگر در فار های ۵ و ۶ نموده است.

مدیر عامل شرکت عمران پرند در ادامه اظهار داشت: ورزشگاه ۵۰۰۰ نفری در شمال فاز ۶ و با ۴۵ هزار متر مربع از مهمترین پروژه های ورزشی شهر پرند به شمار می رود که جانمایی زمین آن انجام و به اداره ورزش و جوانان استان تهران اعلام شده است.

وطن خواهی با اشاره به جانمایی یک مجموعه ورزشی مختص بانوان، تصریح کرد: برای احداث این مجموعه، ۶ هزار متر زمین در شمال فاز ۶ جانمایی شده است.

وی اضافه کرد: دو مجموعه ورزشی دیگر در جنوب غربی فاز ۵ هر کدام با ۵ و ۶ هزارمتر مربع جانمایی شده است.

مدیر عامل شرکت عمران پرند با تاکید بر لزوم بهبود کیفیت زندگی شهروندان پرند و افزایش سرانه های ورزشی، خاطر نشان کرد: این ۴ قطعه زمین جهت احداث مجموعه های ورزشی به اداره ورزش و جوانان استان تهران، معرفی شده که پس از تامین بودجه توسط آن اداره، اراضی مذکور واگذار می گردد.