تکمیل مسکن مهر پرند در انتظار تامین زیرساخت ها/ همه دستگاه های اجرایی وارد میدان شوند

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، گفت: هم‌اکنون ۱۰ هزار واحد مسکن مهر در پرند به صورت آماده افتتاح، نیازمند تأمین زیرساخت‌های لازم هستند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند، حبیب‌الله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی عصر یکشنبه در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون عمران مجلس از  شهر جدید پرند، اظهار کرد: حضور نمایندگان مجلس در شهر پرند باعث بررسی و در نهایت حل مشکلات می‌شود، پرند بزرگ‌ترین پروژه مسکن مهر در کشور است که امروز مسؤولان توانسته‌اند بخشی از مشکلات این شهر را حل و فصل کنند.

وی بیان کرد: طرح مسکن مهر یک طرح کلی برای صاحب خانه‌شدن بود که در این باره باید دستگاه‌های خدمات‌رسان نیز پا به کار باشند، امروز از نمایندگان مجلس و اعضای کمیسیون عمران می‌خواهیم مشکلات پرند را بینند و برای حل آنها تلاش کنند.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید خاطر نشان کرد: هم‌اکنون ۱۰ هزار واحد مسکن مهر به صورت آماده افتتاح در پرند داریم که نیازمند تأمین زیرساخت‌های لازم است.

طاهر خانی با اشاره به مشکلات زیربنایی و روبنایی شهر جدید پرند، تصریح کرد: بیش از ۳۰۰ برج بلند مرتبه در پرند وجود دارد اما آتش نشانی این شهر هنوز از امکانات لازم برخوردار نیست همچنین نیازهای دیگری به مانند مدارس، بیمارستان، فضاهای فرهنگی و ... در شهر جدید پرند مشهود است و برای رسیدن به شرایط مطلوب لازم است که همه دستگاه های متولی وارد میدان شوند.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اینکه شرکت عمران پرند از منابع داخلی خود برای رفع مشکلات زیربنایی و روبنایی بهره گرفته است، ابراز امیدواری کرد که نمایندگان محترم مجلس توجه ویژه ای به شهر جدید پرند داشته باشند و سایر دستگاه های متولی وظایف خود را در راستای توسعه این شهر انجام دهند.

در ابتدای این جلسه محسن وطن خواهی مدیر عامل شرکت عمران پرند در سخنانی به معرفی ظرفیت ها و مشکلات پرند پرداخت.

یادآور می گردد که در جریان سفر اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و معاونین وزیر راه و شهرسازی به شهر جدید پرند، از بوستان بزرگ مشاهیر، ایستگاه راه آهن و برخی پروژه های مسکن مهر بازدید به عمل آمد.