بازداشت دلالان مسکن مهر پرند/ قدردانی مدیر عامل شرکت عمران از برخورد قاطع داداستانی و پلیس با اختلالگران بازار مسکن

ماموران نیروی انتظامی شهرستان رباط کریم بنا به دستور دادستان محترم شهرپرند صبح دوشنبه با حضور در مقابل درب کارگزاری شرکت عمران پرند طی عملیاتی تعدادی از دلالان مسکن مهر را بازداشت کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند؛ در پی عملیات نیروی انتظامی نسبت به بازداشت دلالان مسکن مهر، دکتر محسن وطن خواهی مدیر عامل و رئیس هیات مدیره شرکت عمران از این اقدام قدردانی کرد.

وطن خواهی با بیان اینکه پیش بینی می شود تعداد قابل توجهی از واحد های مسکن مهر در اختیار دلالان است، اظهار داشت: دلالان مسکن مهر از اطلاعات محدود مالکان، سوءاستفاده کرده و با خرید و فروش واحد های آنان باعث اختلال در قیمت مسکن مهر پرند می شوند.

مدیر عامل شرکت عمران پرند از تمامی مالکان مسکن مهر خواست تا جهت هرگونه نقل و انتقال و دریافت اطلاعات دقیق در خصوص میزان واریزی و بدهکاری یا طلبکاری واحد خود، به کارگزاری این شرکت مراجعه نموده و به دلالان اعتماد نکنند.

گفتنی است امروز با دستور دادستان محترم شهرپرند، طی عملیاتی توسط نیروی انتظامی شهرستان رباط کریم و با همکاری حراست شرکت عمران پرند، تعدادی از دلالان در مقابل درب کارگزاری این شرکت شناسایی و بازداشت شدند.