سفر وزیر راه و شهرسازی به شهر جدید پرند

عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به همراه مقیمی استاندار تهران صبح پنج شنبه جهت افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی در شهر جدید پرند به این شهر سفر کردند.

آخوندی وزیر راه و شهرسازی و طاهرخانی معاون وزیر که از طریق راه آهن حومه ای پرند-تهران به شهر جدید پرند سفر کردند، ضمن بازدید از پروژه های مسکن مهر، کلنگ احداث ۳۴۰۰ واحد مشارکتی و مجتمع چند منظوره انقلاب را در فاز ۶ را بر زمین زد.

بیش از ۳۷۰۰ واحد مسکن مهر در پروژه های مختلف و چندین پروژه عمرانی صبح امروز پنج شنبه با حضور عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، مقیمی استاندار تهران، حبیب الله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی، ساداتی فرماندار رباط کریم، نوروزی نماینده مجلس، پاشاکی امام جمعه پرند و سایر مسئولان در شهر جدید پرند افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند؛ محسن وطن خواهی مدیر عامل شرکت عمران پرند ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری ماه محرم در حضور وزیر راه و شهرسازی، پروژه های آماده افتتاح در شهر جدید پرند را تشریح کرد.

وطن خواهی با بیان اینکه ۳۷۴۲ واحد مسکن مهر پرند امروز با اعتباری بالغ بر ۲۴۰۰ میلیارد ریال افتتاح می شود، اظهار داشت: این واحد ها پروژه های صدرا نور یک و ۳(هسای سابق)، تک ایستا جنوب، عمارت گستر، اساس گستر شرق، مهاب مکانیک، چینه ایلیا و ... را شامل می شود.

مدیر عامل شرکت عمران پرند با بیان اینکه بیش از ۶ هزار واحد مسکن مهر پرند آماده افتتاح بوده اما معطل نصب انشعابات است، تصریح کرد: در جلسه ای که با مدیر عامل شرکت توزیع برق استان تهران داشتیم، طی سه هفته اخیر انشعابات تعدادی از واحد های آماده افتتاح، نصب و امکان افتتاح بیش از ۳۷۰۰ هزار واحد مسکن مهر فراهم شد.

وی ابراز امیدواری کرد که با همکاری بیشتر دستگاه های خدمات رسان و نصب انشعابات، امکان تکمیل و تحویل هر چه سریعتر باقی مانده مسکن مهر پرند فراهم شود.

مجموعه چند منظوره انقلاب در فاز ۶ شهر جدید پرند افتتاح شد

آخوندی وزیر راه و شهرسازی به همراه استاندار تهران و سایر مدیران با حضور در فاز ۶ پرند، مجتمع چند منظوره انقلاب واقع در فاز ۶ شهر جدید پرند را افتتاح کردند.

مدیر عامل شرکت عمران پرند با بیان اینکه مجتمع انقلاب از پروژه های شاخص شهر جدید پرند است، اظهار داشت: مجموعه چند منظوره انقلاب به مساحت ۱۴۰۰۰ متر مربع در فاز ۶ ، یکی از شاخص ترین پروژه های ورزشی شهر پرند است که امروز افتتاح شد.

وطن خواهی افزود: زمین بازی روباز در محوطه سالن چند منظوره انقلاب شامل زمین های فوتبال، بسکتبال، والیبال، اسکیت و ... نیز به بهره برداری رسید.

کلنگ زنی ۳۴۰۰ واحد مشارکتی در پرند/ آغاز عملیات آماده و مسطح سازی اراضی موسوم به ۸۸ هکتاری در شمال فاز ۶

در ادامه سفر وزیر راه و شهرسازی به پرند کلنگ ۳۴۰۰ واحد مسکن مشارکتی در فاز ۶ بر زمین زده شد.

طاهر خانی معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه این طرح مشارکت بخش خصوصی انجام می شود از کلنگ زنی ۵۰ هزار واحد مسکن مشارکتی در کشور تا پایان سال خبر داد.

همچنین مدیر عامل شرکت عمران در خصوص مسطح سازی اراضی موسوم به ۸۸ هکتاری، گفت: عملیات مسطح سازی، خاکبرداری به همراه خدمات زیربنایی اراضی موسوم به ۸۸ هکتاری با اعتباری ۳۸۰ میلیارد ریال آغاز شده است و طرح ساخت واحد های مشارکتی در این محله صورت خواهد گرفت.

وطن خواهی افزود: اراضی مذکور در پهنه مسکونی با تراکم کم و حدود ۳۵۰۰ نفر است که به صورت یک محله با ۴ زیر محله احداث می شود.

بازدید وزیر راه و شهرسازی از روند احداث بوستان مشاهیر

آخوندی در سفر خود به شهر جدید پرند با حضور در محل احداث بوستان بزرگ مشاهیر پرند از روند پیشرفت فیزیکی این پروژه بازدید کرد.

بوستان بزرگ مشاهیر پرند با اعتباری بالغ بر ۳ ۵۸ میلیارد تومان و با مساحت ۳۲ هکتار از پروژه های شاخص شهر های جدید در سطح کشور است که فاز نخست آن مراحل نهایی جهت افتتاح را طی می کند.