معارفه عضو جدید هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید پرند برگزار شد

معارفه عضو جدید هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید پرند، صبح امروز یکشنبه در سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند، معارفه سید مهدی اسماعیل نسب عضو جدید هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید پرند با حضور سید علی اکبر طاهری مدیر عامل، وطن خواهی و چهاردولی اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران شرکت عمران پرند برگزار گردید.

بعد از تلاوت آياتي چند از كلام الله مجيد، طاهری مدیر عامل شرکت عمران پرند ضمن تقدیر از زحمات محمدیان عضو سابق هیات مدیره، گفت: محمدیان نزدیک به دو سال و نیم به عنوان عضو هیات مدیره شرکت عمران فعالیت کردند و در این مدت زحمات و خدمات بسیاری از خود به یادگار گذاشتند وليكن با توجه به اتمام ماموریت و نیاز شرکت زیر ساخت به خدمات ایشان به شرکت مبدا بازگشتند.

مدیر عامل شرکت عمران اضافه نمودند: اسماعیل نسب از امروز به عنوان عضو هیات مدیره فعالیت خود را آغاز می کنند. ایشان از مدیران با سابقه شرکت عمران پرند بوده اند که پس از وقفه ای کوتاه مجددا فعالیت خود را این بار به عنوان عضو هیات مدیره آغاز می کنند.

  طاهری با اشاره به افزایش 10 میلیونی وام مسکن مهر، تاکید کردند: از همه اعضای محترم هیات مدیره و سایر مدیران شرکت عمران پرند        می خواهم تا با جدیت تمام، نسبت به نظارت بر تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر اقدام نموده و برنامه ریزی های لازم را داشته باشند.

وی اضافه نمودند: در حال حاضر اراده و همت بسیار خوبی در بین مدیران شرکت برای خدمتگذاری به مردم وجود دارد و بنده به اعضای محترم هیات مدیره اعتماد و اطمینان کامل دارم و لازم به ذکر است که در این مراسم تبادل نظر و برنامه ریزی برای تکمیل سایر پروژه های مسکن مهر صورت گرفت.