پيام تبريك مدير عامل شركت عمران پرند به مناسبت فرا رسيدن عيد نوروز باستاني

یا مقلب القلوب و الابصار           یا مدبرالیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال             حول حالنا الی احسن الحال

فرا رسیدن سال نو همواره نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است. آینده ای که همگان امید داریم بهتر از گذشته باشد.
سید علی اکبر طاهری مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز باستانی پیام تبریک خود را به همه شهروندان گرامی پرند به شرح ذیل اعلام داشتند :
بعد از استعانت از خدا و توجهات حضرت ولي عصر ودر راستاي منويات مقام معظم رهبري و به انگیزه رستاخیز طبیعت، فرا رسیدن بهار شکوهمند را که هنگامه ی تجلی مواهب الهی بر بستر طیبعت است حضور شهروندان عزیز پرند تبریک و تهنیت عرض می نمایم و سالی سرشار از برکت و معنویت را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان مسالت می نمایم.
طاهری در بخشی از پیام خود اضافه نمودند :
افتتاح بیش از 16000 واحد مسکن مهر، 9 باب مدرسه، ستاد ویژه نیروی انتظامی، یک باب مسجد، افتتاح دارالقران و مجموعه بزرگ فرهنگی و اجتماعی در فاز 2 ، قرارداد شهر هوشمند و کلنگ زنی بوستان بزرگ مشاهیر پرند با مساحت 32 هکتار که 4 هکتار بالای آن به پارک بانوان اختصاص یافته بخشی از خدماتی است که شرکت عمران شهر جدید پرند در سالی که گذشت در حیطه وظایف قانونی خود به مردم ارائه داده است و در کنار آن توجه به بازارهای فصلی، هفتگی و بازارچه های موقت برای ارائه خدمات به مردم عزیز از نظر دور نمانده است .
طاهری همچنین با اشاره به افزایش 10 میلیون تومانی وام مسکن مهر اظهار امیدواری نمودند که پرونده مسکن مهر این شهر با همکاری دستگاه های خدمات رسان در سال آتی بسته شود.