مدیر عامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) مهمان شرکت عمران پرند

صبح امروز در جلسه مشترکی با حضور درویش مدیر عامل و مدیران ارشد شرکت راه آهن شهری تهران و حومه، طاهری مدیرعامل، نوروزی نماینده مردم رباط کریم و بهارستان و پرند در مجلس شورای اسلامی، امینی معاون فنی و عمرانی فرمانداری، نظر پور شهردار پرند و اعضای هیات مدیره شرکت عمران پرند وضعیت متروی شهر جدید پرند مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران پرند، پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید، نوروزی از اهمیت و نیاز مردم فهیم شهر جدید پرند به مترو گفتند و از همه مسئولان دولتی خواستند که دست به دست هم داده تا هر چه سریعتر ایستگاه مترو شهر جدید پرند (خط یک مترو) تکمیل و افتتاح  گردد.

در ادامه طاهری، ضمن خوش آمدگویی خدمت مهمانان، گزارشی از آخرین وضعیت مترو ارائه دادند و عنوان نمودند که شرکت عمران پرند پس از هزینه کرد 36 میلیارد تومان برای متروی پرند، در سال 92 کار را به شهرداری تهران واگذار کردند و با اینحال به عنوان نماینده دولت و وزارت راه و شهرسازی، آماده همکاری با شرکت مترو در راستای بهره برداری از خط متروی شهر جدید پرند می باشند.

درویش مدیرعامل شرکت راه آهن نیز ضمن اعلام خبر مسافرگیری ایستگاه مترو فرودگاه امام خمینی (ره) تا آخر ماه جاری، اعلام نمودند که برای تکمیل و بهره برداری ایستگاه متروی پرند به سیصد میلیارد تومان اعتبار نیاز است که به محض محقق شدن کار شروع و ظرف 6 ماه ایستگاه به بهره برداری خواهد رسید .

در نهایت مقرر گردید نوروزی نماینده شهرستان رباط کریم و بهارستان جلسه ای با جهانگیری معاون اول رییس جمهور و آخوندی وزیر راه و شهرسازی برگزار تا مقدمات تامین اعتبار در اسرع وقت انجام گیرد.